Газові котли | Встановлення двоконтурних газових котлів | Teplo Expert
Газові котли

Газові котли

Конденсаційні газові котли
Консультація
Конденсаційні газові котли
Консультація
Газові котли
Газові котли під ключ
Консультація
Газові котли під ключ
Консультація
Газові котли
Газові котли підвищеної потужності
Консультація
Газові котли підвищеної потужності
Консультація

Бренди, з якими ми працюємо:

image 508
ariston
image 1043
image 1040
image 1041 (1)
image 511 (1)
image 1042
Основні переваги в Тернополі

Основні переваги

Газові котли є одним з найпопулярніших типів опалення в сучасному світі. Вони працюють на природному газі та відмінно підходять для опалення квартир, приватних будинків, комерційних та промислових приміщень.

Основна перевага газових котлів полягає у їх ефективності, оскільки вони можуть перетворювати більш ніж 90% енергії на тепло. Крім того, вони є досить надійними та мають довгий термін експлуатації.

Ще однією перевагою газових котлів є їх швидке нагрівання приміщення. Крім того, вони не потребують зберігання палива, оскільки газ подається з центральної мережі, що робить їх досить безпечними в експлуатації.

 • Ефективність

  Ефективність

  ККД конденсаційних котлів досягає 107%, що робить їх дуже ефективними

 • Надійність

  Надійність

  Проста конструкція обладнання зменшує ризик виникнення несправності

 • Комфортність

  Комфортність

  Газові котли забезпечують повноцінну та стабільну роботу системи опалення та ГВП

 • Універсальність

  Універсальність

  Газові котли використовують для системи опалення у різних типах приміщень

Залишились питання?

Залиште заявку і наш менеджер звяжеться з Вами та проведе професійну консультацію по тепловим насосам

  Залиште заявку на розрахунок вартості газового котла

  Ви отримуєте:

  • Підбір обладнання
  • Професійний монтаж
  • Сервісне обслуговування
  • Офіційну гарантію від виробника
  • 1
  • 2
  • 3
  Оберіть тип обʼєкту
  Вкажіть опалювальну площу
  Площа в м²
  20
  350

   Назад

   Назад
   Наступний крок
   Досвід

   Досвід

   З 2005 року на ринку, понад 1000 реалізованих об’єктів та сотні щасливих клієнтів

   Гарантія

   Гарантія

   На усю техніку придбану в нас ви отримуєте офіційну гарантію від виробника

   Монтаж

   Монтаж

   Власні бригади інсталяторів з великим досвідом для проведення якісного монтажу

   Сервіс

   Сервіс

   Проведення сервісного обслуговування опалювальної та кліматичної техніки

   Зворотний зв'язок

    Номер телефону
    Електронна пошта
    teplo_expert@ukr.net
    Cлідкуйте за нами у соцмережах

    Газові котли

    Компанія «Тeplo Expert» пропонує купити фірмові газові котли для опалення квартир, приватних будинків, промислових і виробничих приміщень. У нашому каталозі представлені опалювальні прилади таких прогресивних виробників, як Ariston, Vaillant, Baxi, Proterm тощо. Також виконуємо встановлення газового котла на об’єктах Тернополя та області.

    Види обладнання: яке вибрати

    Опалювальний газовий пристрій має горілку, до якої подається газ. Вона розпалюється за допомогою п’єзоелемента або електронної системи. Полум’я вогню нагріває теплоносій у теплообміннику, після чого нагріта до необхідної температури вода подається у систему опалення або ГВП, в залежності від моделі опалювального пристрою.

    Ці опалювальні прилади на газу можуть відрізнятися:

    1. Кількістю контурів. Базовий одноконтурний газовий котел призначений виключно для обігріву житлових або нежитлових приміщень. Тоді як котел газовий двоконтурний турбо, крім системи опалення, відповідає за подачу проточної гарячої води на точки забору. Пристрій з одним контуром більш громіздкий, його складніше встановлювати. За необхідності до одноконтурника можна інтегрувати бойлер, і тоді він виконуватиме ті ж функції, що і двоконтурник. Ще можна встановити циркуляційний насос для циркуляції гарячої води на кілька точок водозабору. До двоконтурника насос не приєднати, тому подача утруднена на віддалені точки забору: кран, душ тощо.
    2. Типом камери згорання. Розрізняють прилади з відкритою та закритою камерою згоряння. Агрегат з відкритою камерою рекомендується ставити у нежитлових вентильованих приміщеннях, із закритою – можна ставити будь-де. Закрита камера передбачає наявність коаксіального димоходу (труба в трубі), через який із приміщень виводяться продукти горіння та забирається свіжий потік повітря з вулиці.
    3. Способом установки. Зазвичай, котли газові двоконтурні настінні, оскільки вони компактні та легкі. Вони економлять вільний простір і їх легко сховати, наприклад, у кухонному гарнітурі. Більш потужні та масивні установки для обігріву приміщень площею від 250 до 600 кв. м. монтуються, як правило, на підлозі.
    4. Конструкцією. Так, наприклад, котел газовий конденсаційний працює за принципом конденсації. Завдяки своїй сучасній конструкції він робить обігрів приміщень ще більш економічним – його ККД вище на 10-12%, ніж у класичної низькотемпературної моделі. Окремої уваги заслуговує парапетний газовий котел – сучасний енергонезалежний прилад для систем обігріву квартир, будинків, дач.

    Замовити котел з доставкою та встановленням у Тернополі

    Телефонуйте або замовляйте зворотний дзвінок спеціаліста, який допоможе підібрати обладнання з необхідними технічними характеристиками, габаритами, способом встановлення спеціально для вашого об’єкта. Також рекомендуємо відразу замовити монтаж газового котла, ціна робіт розраховується індивідуально у кожному конкретному випадку.

    Дізнатись більше

    Замовити